Spread betting jest warte ryzyka Tylko dla clued-up Traders

Spread betting jest warte ryzyka Tylko dla clued-up Traders

A Business Article THE uporczywej odmowy kanclerza Gordona Browna podjęcia jakiegokolwiek zobowiązania do zreformowania Stamp Duty Reserve Podatek od transakcji na akcjach – 0,5 procent do najwyższych w Europie – odegrało dużą rolę w niezwykły wzrost popularności kontraktów na różnicę (CFD) i rozprowadzić betting.

Since, w przeciwieństwie do konwencjonalnych www.xn--zakadybukmacherskie-7fd.net instrumentów CFD (czytaj więcej o nich na) i rozprowadzić zakłady nie nadają własności instrumentu bazowego – kupcy kupić lub sprzedać ruch cen w podstawowej kapitał nigdy nie biorąc dostawę tego – nie podlega opłacie skarbowej. A ponieważ spread betting jest objęty prawami do gier, ale także zwolnione od zysków kapitałowych Tax.

The inny klawisz Odwołanie spread betting jest to

The inny klawisz Odwołanie spread betting jest to, że jako produkt marży, umożliwia przedsiębiorcom biegów swoje inwestycje. A ponieważ, jako produkt marży przedsiębiorcy mogą potencjalnie stracić wielokrotność początkowej udziałów, spread betting jest zalecany do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów, dzień handlowców i doświadczonych investors.

But Chociaż istnieje ryzyko związane z spread betting, istnieją różne narzędzia dostępne – takie jak gwarantowane straty stopu – które mogą pomóc zarządzać tym ryzykiem poprzez, na przykład, wprowadzenie do parametrów www.zakładybukmacherskie.net/bonus/ systemowych w celu ostrzegania przedsiębiorców do określonego powodu cena movements.

Another do niedawnego wzrostu popularności spread betting można przypisać fakt

Another do niedawnego wzrostu popularności spread betting można przypisać fakt, że oprócz spekulacje na kapitale bazowych, inwestorzy mogą handlować na różnych indeksów. Rzeczywiście, spread betting umożliwia przedsiębiorcom korzystać z obu ruchów w górę iw dół na różnorodnych rynkach finansowych, czy indeksów, indywidualnych akcji lub towarów, takich jak złoto lub ropa oil.

Unlike stałej kursy, pod spread betting kupcy nie ryzyko pewna ilość na zakład, a nie został ustalony zysk lub loss.
That dlatego, że zyski i straty wynikające ze spreadu finansowa zakładu jest zawsze otwarty jako przedsiębiorca stawia udziały – zazwyczaj funtów za punkt – na kierunku market.

For Przykładowo, przedsiębiorca może spodziewać FTSE 100 indeks wzrośnie i tak decydują się kupić go w 2 punkt za pomocą spread bet. Jeżeli przedsiębiorca kupił indeksu FTSE 100 w 4950, ryzykując 2 punkt, www.zakładybukmacherskie.net/expekt/ a następnie sprzedał go kiedy to zebrał 50 punktów do 5000, jego wynik byłby 100. Ale jeśli indeks przeniósł się niższe, a przedsiębiorca następnie sprzedał swój zakład w 4925 do ponieść stratę, wówczas straci 50.
This jest różnica między stacjonarnych zakładów wzajemnych www.zakładybukmacherskie.net/sportingbet/ oraz spread betting – ostatecznym rachunku zysków i strat z spread betting przez przedsiębiorcę nie jest znany, dopóki nie likwiduje bet.

Using rozprzestrzeniania zakłady przedsiębiorca może również postawić

Using rozprzestrzeniania zakłady przedsiębiorca może również postawić na Rynek w dół o krótkiej sprzedaży. Gdyby był uparty kierunku FTSE 100, oczekując niższych cen w przyszłości, wtedy mógłby sprzedać indeks krótkie co powiedzieć na cenę rynkową 4950, a następnie przykryć ten zakład lub kupić go z powrotem w 4900. Jeśli jego udział wynosił 2 punkt potem jego zysk będzie wolna od podatku 100.
But jeśli jego zdanie jest błędne i FTSE 100 wzrasta, a więc decyduje się na utratę przez wykup jego dół zakład lub krótkie handlu w 5000, tracąc 50 punktów pomnożone przez jego 2 udziały stanowią 100 loss.

The najbardziej znaczący koszt w spread betting jest spread – różnica pomiędzy ceną kupna i ceną sprzedaży – i to jest główny powód, dlaczego fundusze hedgingowe użyciu CFD i nie rozprzestrzeniać zakłady. Im szerszy spread, tym więcej spekulant zapłaci trade.
Fortunately, choć spready są coraz mocniej ze względu na wzrost konkurencji, gdyż inwestorzy zaczynają dostrzegać korzyści płynące z rozpostartymi finansowa zakładów betting.